Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

KARADENİZİN İNCİLERİ AYDER & UZUNGÖL TURU

(7-9 Ocak 2022)

1649 TL
  • Yurtiçi Turlar

KARADENİZİN İNCİLERİ  AYDER & UZUNGÖL TURU

CUMA GİDİŞ – PAZAR DÖNÜŞ

07-09 OCAK   2022   

*** Batum Girişi açık olursa Acentamızın Hediyesi olarak Gidilecektir ***

 

07  Ocak  2022  Cuma : Sabah Adnan Menderes Havaalanı Pegasus kontuarında buluşuyoruz.Pegasus hava yollarına ait aktarmasız direk 05:55  uçuşu ile Trabzon  havalimanına doğru uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz.   havalimanına varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek  Trabzon şehir merkezine giderek kahvaltılarımızı yapıyoruz. Kahvaltının ardından  Karadeniz’in İncilerinden olan Uzun Göle doğru yola çıkıyoruz Yolumuzun üzerinde bulunan çay fabrikasında çay alış verişlerimizi tamamlayıp Uzun Göle varıyoruz  .Aracımızdan inip göl kenarında yapacağımız müthiş yürüyüş parkurunun ardından öğle yemeğinde yöresel  lezzetleri tatmak için restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrası otelimize yerleşiyoruz.Dileyen misafirlerimiz Yürüyüş yapabilirler yada Şömine başında közlenmiş kestanelerini yiyerek  dinlenebilirler akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde.

 08 Ocak  2022 Cumartesi :  Sabah alacağımız kahvaltının ardından  Karadeniz’in başka bir İncisi olan Ayder’e gidiyoruz. Ayder’e varışımızın ardından gelin tülü şelasine  gidip fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Fotoğraf molasının ardından bölgenin en güzel oteli olan Haşimoğlu Otel’e gidiyoruz  Odalarımıza yerleştikten sonra  Ayder ‘de karlar içinde müthiş dağ yürüyüşümüze başlıyoruz Yaklaşık 1:15 dakika sürecek yürüyüş parkurunun ardından  sonra öğle yemeğinde bir tarafımızda Fırtına deresi diğer tarafta Ayder’in kar manzarası eşliğinde mangal partimizde açık büfe soğuk mezeler eşliğinde  öğle yemeğimizi alıyoruz .Yemek sonra serbest zaman akşam yemeğimiz ve konaklamamız  Haşimoğlu otelimizde horon eşliğinde eğlenceye katılıyoruz.

09 Ocak  2022  Pazar : Otelimizde alacağımız açık büfe geç kahvaltının ardından aracımıza binip  Rize bezi alışverişi ve Sürmene’de bıçak alışverişlerimizi yaptıktandan sonra Ayasofya müzesini   ve muhteşem  Atatürk köşkümüzü görüp inanılmaz lezzet olan Akçaabat köfte menülü yemeğimizi alıyoruz  Yemek sonrası havalimanımıza çok yakın Avmde vereceğimiz serbest zamanın ardından buluşarak  havalimanımıza geçiyoruz saat 23:00 de Sun Ekspress  havayollarına ait aktarmasız direk  İzmir’e doğru uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz ,İzmir’e varışımızın ardından bizi bekleyen aracımıza binerek  aldığımız noktalara geri bırakıyoruz

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

·         Havalimanı Transferi

·         İzmir – Trabzon– İzmir Uçak Bileti

·         Gezi boyunca özel Otobüs

·         Sabah Kahvaltısı

·         Öğle Yemeği

·         Uzungölde Y.p Konaklama

·         Ayder’de mangal partili öğle yemeği

·         Ayder Haşimoğlu Otelde 1 Gece YP konaklama

·         Trabzonda Öğle Yemeği

·         Rehberlik Hizmeti

.         Zorunlu Türsab Seyahat Sigortaso

·         Yemekler de alınacak içecekler

·         Oteldeki ekstra harcamalar

·         Dönüş günü akşam yemeği

.         Batum Gidilecek olursa 50 tl Yurt dışı çıkış harcı

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 1649 TL