Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

MUHTEŞEM 5Lİ YUNANİSTAN ADALARI GEMİ TURU

(20-23 Temmuz 2024)

Erken Rezervasyon Fırsatı

23.499TL
  • Yurtdışı Turlar

MUHTEŞEM 5Lİ YUNANİSTAN ADALARI GEMİ TURU

 CELESTYAL DİSCOVERY GEMİSİ (2023 Yenilenen Gemi ile)

PATMOS & GİRİT & SANTORİNİ & ATİNA & MİKANOS  

20-23 TEMMUZ 2024   

YENİLENEN 2023   Gemisi  & Casino  ile Kuşadası Kalkışlı

 HERŞEY DAHİL 

PATMOS & GİRİT & SANTORİNİ & MİKANOS  TURLARI DAHİL   

1 .GÜN  :  20 TEMMUZ 2024 Kuşadası-Patmos

Boyacıoğlu Turizm buluşma noktalarında aracımızda buluşarak Kuşadasına doğru yola çıkıyoruz. Yolda alacağımız sabah kahvaltısının ardından  ardından Kuşadasına  Limana varıyoruz. Kuşadası  Cruise Terminaline girişimizin ardından gümrük ve pasaport işlemlerimizi tamamlayıp Kabinlere yerleşiyoruz. Celestyal Discovery Gemimiz 13:00 ‘ da Kuşadası  limanından hareket edecektir. Gemimizin terasında içeceklerimiz yudumlarken kısa bir süre sonra ilk Yunan adası olan Patmosa varıyoruz Yerel otoritelerin izninden sonra Patmos Adası, hem ortodoks hem katolik cemiyet için oldukça önemli önemli bir adadır. Bu yüzden adanın her köşesinde hem katolik hem de ortodoks izlerini görmeniz mümkün. (Ücrete Dahildir) Acenta yetkilimizle ile birlikte  Patmosta gezebileceğiniz yerlerin başında adanın merkezi olarak bilinen ve en tepe noktasında bulunan Hora geliyor. Buraya giderken daracık sokaklarından geçebilir ve Bizans izlerini sıklıkla görebilirsiniz. Vereceğimiz serbest zamanda  dileyen misafirlerimiz Denize girebilirler yada cafelerde birşeyler içebilirler  Saat 20:00 de Celestyal Discovery Gemimize geri dönüyoruz  Akşam yemeğimizi  Gemimizin çok lezzetli  açık büfe akşam yemeğini aldıktan sonra  Patmos adasında  ayrılıyoruz  Akşam saat 21:00de Gemimizde muhteşem Show’ u izlemeyi unutmayalım

2 .GÜN : 21 TEMMUZ 2024 Girit – Santorini 

Sabah gemizimizde alacağımız  kahvaltıdan sonra  diğer rotamız olan  Girit limanına doğru hareket ediyoruz. Girit adası 1.000 kilometreden fazla kıyı şeridi ile çevrili ve 2.400 metreden fazla yükselen dağlarla desteklenen muhteşem plajları ile Girit, Yunanistan’daki diğer adalardan biraz daha farklı ve büyüktür. Akdeniz’in en büyük beşinci adası ve Yunan Adaları’nın en büyüğü olan Girit’te gezilecek yerler ise, biraz dağınık bir şekilde bulunuyor. Celestyal Discovery Gemimiz Çarşı merkezine çok yakın mesafedeki Limana yanaşıyor  (Ücrete Dahildir)   olan Girit adası  Köyleri ve Tadım turumuz  için Otobüsümüze binerek yola çıkıyoruz Yerel Halk dansları eşliğimde  çok keyifle yapacağımız turun ardından  Girit merkezde Aslanlı Çeşmede vereceğimiz serbest zamandan sonra  Gemimize dönüp diğer bir  adamız olan Santoroniye doğru hareket ediyoruz Yaklaşık 4 saatlik yolculuk esnasında Öğle yemeklerimizi ve içeceklerin tadına bakarak  deniz manzarası eşliğinde keyifli saatler geçiriyoruz  Saat 16:30 da Yunanistan bir diğer güzel adası olan Santorineye varıyoruz Acenta yetkilimizin  belirlediğimiz saatte buluşarak (Ücrete Dahildir) teknelerimize binerek Karaya çıkıp bizi bekleyen Otobüsümüze binerek  Oia bölgesine gittiğimizde kendinizi bambaşka bir ortamda bulacaksınız Mavi ile Beyazın bu kadar mı uyumlu olur dediğiniz ve inanılmaz fotoğraflar çekildikten sonra  gün batımını izleyip aracımıza binerek merkeze geliyoruz Burada bol bol alış verişlerimizi yaptıktan sonra dünyaca meşhur olmuş teleferiğe binip  manzaranın tadını çıkararak aşağıya limanıma iniyoruz Ardından gemimize geçip saat   Saat 21:30 de haraket ile  istemeyerekde olsa Santoriye veda ediyoruz

3 .GÜN  :22 TEMMUZ 2024 Atina & Mikanos

Sabah Gemizimiz de alacağımız  kahvaltıdan sonra  diğer rotamız olan  Atinanın Lavrion limanına varıyoruz  Dileyen misafirlerimiz (Ekstra olarak) Atina & Akropolis  turumuza başlıyoruz Limandan yaklaşış 1:30 dk Yolculuğumuz ile Atinaya varışımızla Öncelikle Akropolis giderek önceden alınan biletlerimizle muhteşem ören yerini gezip ardından Tapınağının altında Atina’nın en eski mahallesi Plaka bölgesi yer alır. Plaka; büyük ve kalabalık bir şehrin içinde pitoresk bir köyü andırıyor. Neoklasik yapılı evlerin, Bizans kiliselerinin iyi korunmuş bahçeleri ruhu, atmosferi ve mimarisiyle büyüleneceksiniz. Ardından, Yunan Parlemento Binası ve meçhul askerin mezarı önünden geçeceğiz. 1896 yılında ilk modern olimpiyat oyunlarının oynandığı Panathenaic ilk durağımız. Ardından Atina üçlemesi olan 19. Yy’da Atina Üniversitesi’nin eski binası, Milli Kütüphane, ve Akademisini görüyoruz. Gezimiz modern Atina’nın kalbi Sintigma Meydanı ve Omonia Meydanı ile son buluyor. Saat 12:30 da Gemimize  geçip  saat 18:00 kadar Gemimizin tüm imkanlarından faydalanıp başka bir Yunan adası olan  Mykonos adasını hem gecesi hem gündüzünü görme fırsatı yakalıyoruz.  Saat  18:00Mikanosa varışımızla birlikte gelmek isteyen misafirlerimizle   Shuttle ile  (Ücrete Dahil ) binerek  Çarşı merkezine gidiyoruz öncelikle yapacağımız Ege Denizinin en muhteşem sokaklarına sahip tertemiz ve bembeyaz sokaklarında keyifli bir yürüyüşe başlıyoruz , Gezimiz esnasında adaya özgü takıcıda vereceğimiz kısa bir molanın ardından Yelkenleri olduğu tepeye çıkarak fotoğraflarımız çekilip serbest zaman veriyoruz  Dileyen misafirlerimiz gemimize dönüp akşam yemeğini alıp tekrar dönebilirler yada adanın lezzetlerine bakabilirsiniz Ama muhakkak gece tekrar ada merkezine inip adanın Gece hayatını görmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz Celestyal Discovery Gemimizin hareketi sabaha karşı saat 23:00 dedir  Akşam saat 21:00de Gemimizde muhteşem Show’ u izlemeyi unutmayalım

4 .GÜN :24 TEMMUZ 2024 Kuşadası
Sabah Celestyal Discovery  gemide alacağınız kahvaltının ardından gemimiz saat 08:00 ‘ da Kuşadası  limanına yanaşacaktır. Kuşadası  limana varışımız ile birlikte free shop alış verişlerimiz yaparak  bizi bekleyen aracımıza binerek siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

*****GEMİDE   3 KİŞİLİK KABİNLERDE ÜSTTE KATLANIR YATAK OLMAKTADIR  ORJİNAL YATAK KADAR KONFORLU DEĞİLDİR  *****

*****PASAPORTLARINDA KIBRIS GİRİŞ ÇIKIŞI BULUNAN MİSAFİRLERİMİZ YENİ PASAPORT ALMALARINI TAVSİYE EDİYORUZ ******

** Alım Noktalarımızdan İzmir içine aynı noktadan 15 kişi  Muğla Atatürk Stadyum Önüne 25 kişi olmak kaydı ile yapılmaktadır Diğer türlü Buluşma Noktamız Kuşadası Limanıdır ***

Kuşadası Limanı Çift yön Transferi (Katılım Noktalarından Yeterli Sayıya Ulaşıldığında )

1.Gün yolda  Sabah Kahvaltısı

Herşey Dahil Konaklama

(Gemi Seyahati Sürecince Geminin Belirlediği Yemekler ve  Tüm Alkollu Alkolsüz içecekler )

Çay Saati, Gece Yarısı İkramları

Liman vergileri

Gemi Hizmetleri.

Eğlence ve Aktiviteler.

Günde 1 saat İnternet Paketi

Patmos Adası Yürüyüş Turu

Girit Adası köyleri ve Tadım  Turu

Santoroni Adası OİA turu

Mikanos Adası Yürüyüş Turu

Mikonos’da Shuttle  Hizmeti

Atina Akropolis Turu

Shengen Vize Ücreti

Sigorta 15 € 60 Yaş Üstü 45 €

Kişisel Harcamalar

Yurt Dışı Çıkış Harcı

İKİ KİŞİLİK İÇ KABİNDE HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI KONAKLAMA : 23.499 TL

İKİ KİŞİLİK DIŞ KABİNDE  HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI KONAKLAMA :  26.249 TL

İKİ KİŞİLİK BALKONLU KABİNDE HERŞEY DAHİL KİŞİ BAŞI  KONAKLAMA : 31.900 TL

İÇ KABİNDE TEK KİŞİLİK KONAKLAMA FARKI : +11.999 TL   

İKİ YETİŞKİN YANINDA DIŞ KABİNDE  KALMAK ŞARTI İLE ;

0-2 YAŞ ÇOCUK     :   5.499 TL
2-11 YAŞ ÇOCUK     : 16.999 TL

Turumuzda Kademeli Artış Bulunmaktadır. (Kayıt olan Misafirlerimize Artış Yansıtılmaz )

1-ÖDEMELER

 

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35’i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 30 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35’i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

 

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

 

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin,hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

 

2-İPTAL

 

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

4. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

D-Tüketicinin, kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

 

4.3-GENEL HÜKÜMLER

 

1-Bagajın, otele gidildiğinde araçtan alınış ve otelden çıkıştan bagajın tekrardan araca yüklenişine kadar olan süreçte her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2’si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal, tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması, bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente’ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (3) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

 

 

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-24 ay Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Kuraya Göre Belirlenir. Yeni yıldan itibaren ödeme esnasında koltuk numarası seçilecektir.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Boyacıoğlu Turizm’in Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Boyacıoğlu Turizm Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Boyacıoğlu Turizm’in Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda Boyacıoğlu Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Boyacıoğlu Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Boyacıoğlu Turizm sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Boyacıoğlu Turizm’de Saklıdır. Turun İptali Durumunda Boyacıoğlu Turizm İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.