Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

BÜYÜK BALKANLAR TURU

(03-12 Eylül 2024)

899 €
  • Yurtdışı Turlar

BÜYÜK BALKANLAR TURU

BALKANLARDA 9 ÜLKE BİR ARADA

03-12 Eylül 2024

GİDİŞ – DÖNÜŞ OTOBÜSLÜ

–YEŞİL PASAPORTA VİZE YOK —

YUNANİSTAN, KUZEY MAKEDONYA, KOSOVA, ARNAVUTLUK, KARADAĞ, HIRVATİSTAN, BOSNA – HERSEK, SIRBİSTAN , BULGARİSTAN

KAVALA –SELANİK- MANASTIR-OHRİ –ÜSKÜP-PRİZREN-KOTOR -DUBROVNİK- POÇİTEL-MOSTAR- SARAYBOSNA-BELGRAD-SOFYA-FİLİBE  

09  ÖĞLE & 08 AKŞAM YEMEĞİ DAHİL 

HER ŞEY DAHİL 

1 NCİ  GÜN : 03 Eylül 2024: İPSALA 

Akşam saatlerinde siz değerli konuklarımızla buluşarak yola çıkıyoruz yolda uygun molalarla, Ayvalık ve Edremit üzerinden, Çanakkale-Eceabat veya Lapseki-Gelibolu hattını kullanarak karşıya geçiyoruz.

2 NCİ GÜN :  4 Eylül 2024  İPSALA- KAVALA –SELANİK 

Sabah saatlerinde İpsala Sınır Kapısı’nda oluyoruz  pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Yunanistan’a girişlerimizi yapıp  Dedeağaç , Gümülcine , İskeçe  hattında ilerleyerek, Kavala yakın meşhur kurabiye alışverişi ve kahvaltı için mola veriyoruz. Kahvaltı molamız sonrasında, muhteşem bir manzara eşliğinde Kavala şehir merkezine ulaşıyoruz Liman, Su Kemerleri, İbrahim Paşa Camii, 19. yy. neo klasik yapıları, İmarethane, Kavalalı Mehmet Ali Paşa Evi ve Heykelini göreceğimiz turumuzu tamamlayarak, alışveriş ve fotoğraf için serbest zaman veriyoruz. Kavala turumuzun ardından, Selanik yönünde doğru hareket ediyoruz. İki saatlik keyifli bir yolculuğun ardından, öğle saatlerinde Selanik’e ulaşıyoruz. Önce şehir merkezinde, bulunan restoranımıza giderek öğle yemeklerimizi alıyoruz yemeğimizin ardından Venizelos Heykeli,  Bedesten, Hamza Bey Camii, Osmanlı dönemi Hükümet Konağı, Aziz Dimitri Kilisesi görülerek, Atatürk’ün Evi’ni ziyaret edip şehir turumuza devam ediyoruz. Hamidiye Hastanesi, Osmanlı döneminin ilk Jandarma Süvari Okulu, Aristoteles Üniversitesi, Şadırvan, Rotonda, Galerios’un Zafer Takı, Osmanlı Gümrük Binası, Aristoteles Meydanı görülerek, turumuzun sonunda, kentin sembol yapısı olan Beyaz Kulede fotoğraf molası veriyoruz. Tarihi şehrin zengin bölgelerindeki neo klasik konak ve malikâneleri gördükten sonra alış veriş için serbest zamanın ardından Selanik’te bulunan otelimize geliyoruz. Akşam yemeği ve konaklamamız Selanik’teki  otelimizde.

3 NCÜ GÜN :5 Eylül 2024: MANASTIR –RESNE-OHRİ  
Otelimizde alacağımız sabah kahvaltının ardından, kentten ayrılıyor ve günlerce kıvrımları arasında dolaşacağımız yolculuğun ardından Yunanistan – Makedonya sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini tamamlayarak Kuzey Makedonya da ilk uğrayacağımız Manastıra geliyoruz,  Atatürk’ümüzün okuduğu Askeri İdadiyi (Askeri lise) ziyaret ederek, Şirok Sokakta Osmanlı’dan kalan Orduevi, Eleni’nin Evi, Saat Kulesi, Manolya Meydanı, İshakiye Camii, Yeni Camii gibi yapı ve eserleri göreceğimiz yürüyüş turumuzu, ünlü türküye ilham olan havuz ve çeşmeyi görerek tamamlıyoruz. Manastır’ da alacağımız öğle yemeğinin ardından bu şirin kasabadan  ayrılıyoruz , II. Abdülhamid’ in meşrutiyeti yeniden ilan etmesiyle sonuçlanan Jön Türk Devriminin öncülerinden Niyazi Bey’in memleketi olan Resne’ de, Resneli Niyazi Bey Sarayı’nı görerek, Ohri’ye ulaşıyoruz. Büyüleyici bir tablo görüntüsündeki Mavi İnci adıyla bilinen Ohrid Gölünde bizi bekleyen teklerimize binerek  tekne turu yapıyoruz. Tekne turumuzun ardından yürüyerek bu sevimli şehirde turumuza başlıyoruz, öncelikle Osmanlı’nın Balkanlar’ da ki önemli üslerinden biri olmuş , Ohridlilerin ‘‘Tanrı cenneti çamurdan yaparken, bir parça kopup Ohrid’ in üzerine düşmüş’’ tanımlaması ile ünlü tarihi Ohrid şehrinde yürüyüş turu yapıyoruz. Aziz Klemeus Heykeli ve Meydanı, Ayasofya Kilisesi, Kiril Alfabesini bulan Kiril ve Methodi kardeşlerinin heykelleri, Asırlık Çınar Ağacı, Ali Paşa Camii, Halvetiye Tekkesi, Türk Çarşısı’nı geziyor ve meşhur sedef – inci takılardan alışverişler yapıyoruz. Doğal güzelliğiyle de göz kamaştıran, Unesco’nun Kültür Mirası Listesindeki bu güzel şehirde serbest zamanın ardından,   Otelimize gidip odalarımıza yerleştikten sonra  kısa bir dinlenmenin ardından   akşam yemeğimizi alıyoruz.

4 NCÜ GÜN 06 Eylül 2024:  KALKANDELEN – ÜSKÜP 
Otelimizde alacağımız kahvaltı ardından Şar Dağı’nın eteklerinde bulunan Kalkandelen’ e ulaşıyoruz  burada Osmanlı’nın Balkanlarda inşa ettiği camiiler arasında sanatsal değeri açısından öne çıkan Alaca Camii ziyaret ediyoruz. Ardından, Vardar Nehri’nin iki kıyısına kurulu,Yahya Kemal’in şehri Makedonya’nın başkenti  Üsküp’ ün varışımızla birlikte meşhur köfteci Destanda öğle yemeklerimizi alıyoruz .Kentin ana meydan ve bulvarlarını, Üsküp 2014 Projesi çerçevesinde yapılan sayısız heykel ve neo klasik binaları görerek yapacağımız panoramik turun ardından, Üsküp Kalesi önünden yürüyüş turumuza başlıyoruz. Önce Mustafa Paşa Camii, Sulu Han, Murat Paşa Camii, Çifte Hamam, Eski Türk Çarşısı, Kapan Hanı, Davut Paşa Hamamı, Taş Köprü gibi Osmanlı yapısı eserlerini görüyor ve eski Türk Çarşısı’nda serbest zaman veriyoruz. Ardından Makedonya Meydanı’nda, Makedon tarihinin önemli kişilerine ait birçok heykelle birlikte Çar Samuil, Jüstinyen, II. Philip, Kraliçe Olympia, B. İskender Heykelleri, Rahibe Teresa Anı Evi görülerek, Üsküp’ te   otelimize yerleşiyoruz. kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimiz alıp yemek sonrası serbest zaman veriyoruz . Dileyen misafirlerimiz 20 dakikalık yürüyüşle heykeller meydanına gidebilirler Konaklama  otelimizde.

5 NCİ GÜN 07 Eylül 2024:  KOSAVA – PRİZREN
Otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında, Üsküp’e veda ederek, Kosava Sınır Kapısı’na ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizin ardından ,muhteşem doğa ve dikkat çeken köy manzaraları ile ilerleyerek Prizen’e geliyoruz. Buradaki turumuzda, Sinan Paşa Camii, Meryemana Kilisesi, Halveti Tekkesi, Mehmet Paşa Camii ve Hamamı ve Taşköprü görülecek yerler arasındadır. Kentin sempatik çarşısında verilecek serbest zamanı takiben şehirden ayrılıyoruz Kosova – Arnavutluk sınır kapısında  pasaport ve gümrük işlemlerini takiben, kıyısında kurulduğu göl ile aynı adı taşıyan ve 435 sene süren Osmanlı döneminde Osmanlı ordusunun önemli üslerinden biri olan İşkodra’ya geliyoruz otelimize yerleşip kısa bir dinlenmenin ardından lobide buluşarak şehir turumuzu yapıyoruz, akşam yemeğimiz ve konaklamamız  otelimizde..

6 NCI GÜN  08 Eylül  2024:  KOTOR -TREBİNJE– DUBROVNİK  
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından hareket ediyor ve kısa süre sonra Adriyatik kıyılarıyla tanışıyoruz. Bar ve Petrovaç üzerinden Karadağ sahillerinin en gözde turistik destinasyonlarından olan Sveti Stefan Adası’nın Fotgraflarını çektikten sonra  Kısa bir yolculukla Adriyatik’in biblo şehri Kotor’a varıyoruz. Öncelikle öğle yemeklerimizi alıp  Surların yanından geçip Kotor kalesine ana girişten giriş yaparak  birçok tarihi yapıyı görmeye başlıyoruz  Deniz Kapısı, Silah Meydanı, Tarihi Saat Kulesi, Utanç Sütunu, Beskuca Sarayı, Aziz Triphon Kilisesi, “Dedikodu” Çeşmesi, Aziz Nikola ve Aziz Luka Kiliselerini, eski kentin önemli meydan ve malikânelerini göreceğiz. belirlenen saatte buluşarak Kotor ayrılarak 1.45 dk yolculuğumuzla Trebinje’de bulunan 4* Hotel Nar otelimize giderek odalarımıza yerleşip kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeklerimizi aldıktan sonra aracımıza binerek Hırvatısyan’ın incisi, Adriyatik’ in en eski ticaret limanlarından, ortaçağdan kalma tarihi eserleri ile büyüleyici bir şehir olan Dubrovnik’ e geçiyoruz. Öncelikle Unesco  Dünya Mirası Listesi’ ne dâhil olan Eski Şehir gezisi ile başlıyoruz. Şehrin Kule ve Surları, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, ünlü şair Gundulic’ in Heykeli, Tarihi Çeşme ve Limanı görerek, serbest zaman veriyoruz yaklaşık 45 dk yolculukla Trebinje’de bulunan otelimize gidiyoruz konaklamamız otelimizde..

7 NCİ GÜN 09 Eylül 2024:  POCİTEL – MOSTAR  – SARAYBOSNA  
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Mostar’ a doğru hareket ediyoruz. Yolumuzun üzerinde bulunan Osmanlı kervan yolunun bekçiliğini yapan ve bugünkü yarı terk edilmiş haliyle bile etkileyici olan, Osmanlı köyü Poçitel’ i otobüsümüzden panoramik olarak görüyoruz vereceğimiz kısa bir molanın ardından Mostar’a varıyoruz turumuza Unesco Dünya Mirası Listesi’ndeki Mostar Köprüsü ile turumuza başlıyoruz. Eski Hamam, Sultan Selim Mescidi, Koski Mehmet Paşa Camii, Kuyumcular Çarşısı da görülerek turumuzu tamamlıyor ve Mostar’ın zengin çarşısında serbest zaman veriyoruz.Serbest zamanın ardından buluşarak aracımıza binip Mostar’dan ayrılıyoruz , Balkan coğrafyasının dağlar ve nehirlerin süslediği nadide bir parçasında, görsel şölenlerle geçecek bir yolculuğumuzda restaurantımıza uğrayarak alacağımız öğle yemeğinin ardından Yugoslav Partizanların Nazi ve İtalyan birliklerine karşı efsanevi direnişine sahne olan Neretva Muharebesinin yaşandığı Jablanica’ da Alman ikmal trenlerinin geçişini engellemek için havaya uçurulduğu haliyle günümüze ulaşan Neretva Köprüsünü görüyoruz. Konjic üzerinden, Bosna Hersek’ in başkenti Saraybosna’ ya ulaşıyoruz. Şehir turumuz için aracımızdan inip Saraybosna’ da ki yürüyüş turumuza Bosna Savaşında günlerce yanan ve milyonlarca el yazması eserin yok olduğu Eski Kütüphane, Seher Köprüsü, İnat Evi, Hünkâr Camii ve 1914’de I. Dünya Savaşının patlak vermesine sebep olan Franz Ferdinand suikastının yaşandığı Latin Köprüsü’nü görerek başlıyoruz. Eski kentin Avusturya bölümünde İsa’nın Kalbi Kilisesi, Sonsuz Ateş Anıtı, Pazar Yeri Katliamının yaşandığı Açık Pazar, Sinagog gibi eserleri, Türk bölümünde Ferhadiye Camii, Morica Han, Gazi Hüsrev Bey Külliyesi gibi eserleri görerek gezimizi tamamlıyor ve Saraybosna’ nın sembolü olan Başçarşı’ da serbest zaman verip dileyen misafirlerimizle (Rehberimizle birlikte Aliye İzzet Bogoviçin mezarına gidebilirler) belirlenen  saatte buluşarak otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Saraybosna’ da otelimizde.

8 NCİ GÜN 10 Eylül 2024: BELGRAD
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, Belgrad’ a hareket ediyoruz. Romanya Dağı’ nın, doyumsuz doğal güzelliklerini izleyerek, Vlasenica ve Zvornik üzerinden yapacağımız keyifli bir yolculuğun ardından, Bosna Hersek – Sırbistan arasındaki Loznica sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben,Sırbistan’ın ovalık bölümünde kurulu tarıma yönelik organizasyonlarıyla dikkat çeken köylerini görerek, Sırbistan’ın başkenti Belgrad’a ulaşıyoruz. Öncelikle öğle yemeklerimizi alıp ardından Sırpçada “beyaz şehir” anlamına gelen Belgrad, Pannonian Ovası’nın Balkanlar ile buluştuğu, Sava ve Tuna Nehirlerinin birleştiği noktada kurulmuş, aynı zamanda adı gibi ferah, aydınlık ve huzurlu olan bir kenttir. Diğer birçok önemli yapının yanı sıra 1999 Nato  bombardımanında  yıkıldığı haliyle duran Genel Kurmay Binaları, Sırbistan Parlamentosu, Eski Saray, Terazi Çeşmesi, Cumhuriyet Meydanı, Ulusal Müze ve Milli Tiyatro görülerek yapılacak şehir turumuzun ardından yürüyüş turumuza başlıyoruz. Öğrenci Meydanı, Bayraklı Camii, Leopold ve Despot Kapıları, Kale Meydanı, Tuna ve Sava Nehirlerinin birleştiği noktada bulunan Büyük Savaş Adası, Sokollu Mehmet Paşa Çeşmesi, Damat Ali Paşa Türbesi, İstanbul Kapısı ve Açıkhava Silah Müzesi ve Osmanlının kenti Prens Mihalio’ya teslim ettiği yerde yüz yıl sonra yapılan Anahtar Teslim Anıtı’ nı görme şansına sahip olacağız. Bugünkü turumuzun sonunda, Belgrad’ ın en canlı caddesi olan Knez Mihailova Caddesi’ nde serbest zaman veriyoruz. Programımızı tamamlayarak  otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Belgrad’ da   otelimizde

9NCU GÜN  11 Eylül 2024: PARACİN – NİŞ  – SOFYA 
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Belgrad’ dan ayrılıyor, Sırbistan’ın verimli düzlüklerini arkamızda bırakarak, Jagodina ve Paracin ve Osmanlı’nın Avrupa’da büyük toprak kayıplarına uğradığı Kutsal İttifak Savaşları Döneminde önemli bir muharebenin yaşandığı Aleksinac üzerinden Morava Vadisi boyunca ilerliyoruz. Osmanlılar ile Sırplar arasında birçok kez el değiştiren, modern Sırbistan’ ın üçüncü büyük şehri olan Niş üzerinden devam ederek, Haçlı Seferlerinin güzergâhı olan, Bizans’ın “Ordu Yolu” ve Osmanlıların Avrupa topraklarındaki fütuhat sürecinde “Sağ Kol” olarak tanımladığı Niş Vadisi hattını izleyerek, Dimitrovgrad üzerinden Bulgaristan  sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından, kısa sürede ülkenin başkenti Sofya’ya ulaşıyoruz.  Panoramik olarak kenti tanımamızı takiben, şehir merkezinde Aleksander Nevski Meydanına ulaşıyoruz. Balkanların en büyüğü olan Aleksander Nevski Katedrali’ ni ziyaret ediyoruz. İsimsiz Asker Anıtı’ nı ve şehre adını veren Ayasofya Kilisesini görerek, turumuza devam ediyoruz.Mustafa Kemal Atatürk’ün Sofya’da askeri ataşelik yaptığı dönemde Yeniçeri kıyafetiyle katıldığı balonun düzenlendiği Orduevi’ni, Rus Kilisesi’ni, ülkenin başkentinde bulunan Parlamento ve Elçilikler gibi resmi binalarını, bugün Arkeoloji Müzesi olarak faaliyet gösteren Mahmut Paşa Camii ve Roma dönemi Serdica kentinin kalıntılarını ilgili anlatımlar eşliğinde görerek, şehrin merkezi meydanı olan Nezavisimost (Bağımsızlık) Meydanı’ na ulaşıyoruz. Sveta Petka Kilisesi, Banyabaşı Camii, Avrupa’nın üçüncü büyüğü olan Sofya Sinagogu, Sveta Sofya Anıtı, Sveta Nedelya Kilisesi ve Aziz George Kilisesini (Rotonda), görerek turumuzu tamamlıyor ve kentin “İstiklal Caddesi’ ne” benzer modern mağazaları ve kafeleriyle ünlü Vitoşka Caddesi’ nde gezinti ve alışveriş için serbest zaman veriyor ve ardından  otelimize transfer oluyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Sofya’ da  otelimizde

10 NCU GÜN 12 Eylül 2024:  FİLİBE –KAPIKULE  -İZMİR-
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Sofya’dan ayrılıyor ve Balkan Yarımadasının en yüksek doruğuna sahip Rila Dağı’ nın eteklerinde keyifli bir güzergahta yapacağımız kısa bir yolculuk ile 2019 yılı Avrupa Kültür Başkenti ilan edilen, Meriç’ in iki yakasına kurulu, güzelliği ile tarihte seyyahları ve günümüzde turistleri büyülen Filibe’ye varıyoruz .Osmanlı hâkimiyeti döneminde Balkanlar’da ki önemli şehirler arasında yer alan, aynı zamanda cami, medrese gibi yapılarıyla ve burada yetişen ilim adamlarıyla önde gelen İslâm merkezlerinden biri olan Filibe, Türk – İslam kültürüne büyük hizmetler sunmuş, modern ile eskiyi uyumla birleştiren bir kenttir. Burada yapacağımız turumuzda Bizans, Yunan ve Osmanlı Devletlerinin bıraktığı izleri görme şansımız olacak. Roma dönemi Tiyatrosu, özgün ve etkileyici mimarisi ile Plovdiv Arkeoloji Müzesi,  Hüdavendigar Camii (Ulu Camii / Cuma Camii), Çifte Hamam, Mevlevihane, Aya Konstantin ve bugün müze olarak faaliyet gösteren birçok neo klasik konut görülecek yerler arasındadır. Kentin tarihi merkezinde vereceğimiz serbest zamanı takiben Filibe’den ayrılıyoruz. Meriç Nehri vadisinde ilerleyerek, Haskovo ve Harmanlı üzerinden Kapıkule sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerimizi ve Free Shop alışverişlerimizi tamamlayarak, Edirne şehir merkezinde meşhur Ciğercide öğle yemeklerimizi alıp  aracımıza binerek yaklaşık 9 saatlik  Keşan, Çanakkale yolu üzerinden,, gece yarısından sonra aldığımız noktalara bırakarak  vedalaşıyoruz

 

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

******TURUMUZDA ÜCRETSİZ   TRANSFERİMİZ AYNI NOKTADAN  İZMİR İÇİ 15 KİŞİ  MUĞLA-MANİSA’dan  25 KATILIMCI OLMASI HALİNDE ÜCRETSİZ TRANSFER YAPILMAKTADIR  DİĞER TÜRLÜ KENDİ İMKANLARI İLE EGE ÜNİVERSİTESİ ACİL ÖNÜNDE  YERİNDE BULUŞUYORUZ )********

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

**************TURLARIMIZDA VİZE BAŞVURUSU YAPAN MİSAFİRLERİMİZ İÇİN ACENTAMIZ  SADECE MİSAFİR İLE BAŞVURU MERKEZİ ARASINDA ARACI OLMAKTADIR   BAŞVURU MERKEZİNE ÖDENEN ÜCRETİN SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ  TURU İLE BİR BAĞLANTISI OLMAYIP VİZE REDDİ VEYA VİZE GEÇİKMESİ GİBİ DURUMLARDA ACENTAMIZLA HİÇ BİR BAĞLANTISI OLAMADIĞI GİBİ ACENTAMIZ BU KONUDA HİÇ BİR MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR ************

*****Otellerde  3 kişilik odalarda ek yatak atılmaktadır orjinal yatak kadar konforlu değildir *****

*****Turlarımızda İptal Şartları Sigortanızın Kapsadığı şekilde olup Diğer İptallerde Kesinlikle İade Yapılamamaktadır.

(İptal sigortası 1 dereceden Vefat Veya Katılımcının 72 saat kala Devlet Hastanesinde yattığını belgeleyenler için geçerlidir) *****

**** EN AZ 1 (BİR) YIL GEÇERLİ PASAPORT OLMAK ZORUNDADIR****

****Turlarımızda Vize Başvurusu Esnasında Eksik Evrak Ve Konsolosluğun Takdirinde, Vize Yetişmemesi Ve Vize Ret Olması Durumunda Kesinlikle Para İadesi Yapılmamaktadır.****

 TUR BOYUNCA LUKS ARAÇLA ULAŞIM

1NCİ GÜN  KAVALA ‘DA  KAHVALTI

9  ÖĞLE YEMEĞİ

8   AKŞAM YEMEĞİ

8 GECE OTELLERDE Y.P  KONAKLAMA

OHRİ TEKNE TURU

KOKARTLI REHBERLİK HİZMETİ

ZORUNLU TÜRSAB SEYAHAT

YEMEKLERDE ALINACAK İCEÇEKLER

OTELLERDE MİNİ BAR VE  EKSTRA HARCAMALAR

MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETİ

SHENGEN VİZE ÜCRETİ(130€)

YEŞİL PASAPORTA VİZE YOKTUR

YURT DIŞI SEYAHAT SİGORTASI

YURDIŞI ÇIKIŞ HARCI 150 TL

VİZE HİZMET BEDELİ 40 €

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI : 899 €

TEK KİŞİ  KATILIM FARKI :          349 €

İKİ YETİŞKİN YANINDA KALMA ŞARTI İLE

0-5 YAŞ ÇOCUK  :  549 €

6-10 YAŞ ÇOCUK  : 749 €