Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

MUHTEŞEM BUDAPEŞTE-PRAG-ALMANYA – VİYANA

(07-12 Ağustos 2024)

ÇOK ÖZEL FİYATA

1599 €
  • Yurtdışı Turlar

MUHTEŞEM BUDAPEŞTE-PRAG-ALMANYA – VİYANA

07-12 AĞUSTOS 2024

HERŞEY DAHİL 

1.GÜN 07 AĞUSTOS 2024 ÇARŞAMBA  : İZMİR & BUDAPEŞTE & AKŞAM YEMEKLİ CİĞAN GECESİ 
Boyacıoğlu Turizm aracında buluşarak yola çıkıyoruz İzmir Adnan Menderes Havalimanı varışımızla birlikte Sunexpress  chek-in konturarına gdiyoruz Check-in işlemlerimizi yaptıktan sonra saat 06:30da İzmir-Budapeste’ye yolculuğumuza başlıyoruz.Budapeste yerel saati ile 07:50 de varıyoruz. Havaalanında bizi bekleyen aracımnızla  rehberlerimiz eşliğinde panoramik Budapeşte şehir turumuzda  “Hosok Ter”, yani “Kahramanlar Meydanı”. Ardından Budapeşte’nin en geniş ve lüks caddelerinden biri olan Andrassy Caddesi’nden geçerken, Viyana’daki opera binası örnek alınarak yapılan opera binasını, Aziz İstvan Katedrali’ni ve Parlemento Binası’nı görüyoruz. “Peşte” yakasından “Buda” yakasına geçerek önce kale bölgesinde Balıkçılar Burcu, Matyas Kilisesi ve Kraliyet Sarayı’nı görüyoruz. Son durağımız şehri panoramik olarak görebileceğimiz “Citadella” (Aziz Gellart) tepesini gördükten sonra Budapeşte merkezine gidip el işliği olan dantel ve hediyelik eşya alışverişinden sonra Vereceğimiz serbest zamanın ardından Otelimizde kısa bir dinlenmeniz ardından Akşam  muhteşem  Çigan Gecesine gidiyoruz  ” Bu gecede, Macar dans ve müziğinin keyfini çıkartırken akşam yemeklerimizi alıyoruz Yemekte sınırsız içecek  Acentamızın  ikramıdır  Konaklamamız Budapeştedeki  otelimizde

2.GÜN 08 AĞUSTOS 2024  PERŞEMBE  : BUDAPEŞTE  & BRATİSLAVA & PRAG 

Sabah kahvaltımızın ardından  aracımıza binerek   kısa bir yolculuk  ile  Bratislava’ya varıyoruz , Tarihte Avusturya – Macaristan İmparatorluğu’nun en önemli şehirlerinden biri olarak göze çarpan, Danube Nehri kıyısındaki Slovakya’nın başkenti Bratislava’da Panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Michalska Kapısı, Şehir Meydanı, St.Martin Katedrali, Eski Şehir ve Bratislava Kalesi  görüp vereceğimiz serbest zamanında bol bol alış verişlerimizi  yaptıktan sonra yaklaşık 2,45 dakikalık sürecek olan muhteşem şehir Prag’a hareket ediyoruz. varışımızla birlikte  tarih kokan bu şehirde çok etkileneceksiniz panoramik şehir turumuzu Otobüsümüzle gerçekleştirirken Rehberimizin anlatımları ile bambaşka bir şehre geldiğimizi hissedeceksiniz  Konaklamamız ve Akşam yemeğimiz  Prag’daki otelimizde.
3.GÜN 09 AĞUSTOS  2024 CUMA     PRAG & KARLOVY & VLTAVA NEHRİ TEKNE TURU 

Sabah kahvaltımızın ardından  büyük bir kısmı trafiğe kapalı mekanlarda yürüyerek  turumuza başlıyoruz  Tarihi sokakları, ortaçağdan kalma görkemli yapıları ile bu şehir sizi büyüleyecek , Hradcany (eski saray bölgesi), St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Astronomik Saat, Tyn Kilisesi ve Eski şehir meydanı bulunmaktadır.  Bol bol alışverişlerimizi yapıp inanılmaz bir şehir olan  Kaplıcalar  ve  Kağıt Helvası ve Kristalleri  ile meşhur olan Karlovy Vary turumuz için hareket ediyoruz  Ulu Önderimiz  Atatürk’ün de severek ziyaret ettiği, 12 adet sıcak mineral su pınarı bulunan bu güzel şehirde Rehberimizin anlatımlarını dinledikten sonra  bol bol fotoğraf çekilip  alışverişlerimizi yaptıktan  Prag’a geri dönüp yüzyıllarca ressam, şair ve müzisyenler için ilham kaynağı olmuş ünlü Vltava Nehri üzerinde açık büfe yemekli, akordeon müziği eşliğinde tekne turumuzu yapıyoruz. Bu gezi sırasında, şehrin pek çok tarihi yapısının eşsiz gece manzaralarını görebilirsiniz Konaklamamız  Prag’daki otelimizde.

4. GÜN 10 AĞUSTOS 2024  CUMARTESİ  PRAG & ALMANYA DRESDEN &PRAG 

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimizle başka bir muhteşem şehir  Almanya Saksonya eyaletinin başkenti Dresdeni görmek için hareket ediyoruz. Gezi esnasında Zwinger Saray bahçesi, Semper Opera Binası, eski kraliyet sarayı, Brühl terası,Soylular duvarı, Kadınlar kilisesi ve Martin Luther anıtını goruyoruz. Bol bol Fotograflarımızı çekilip alışveriş  serbest zaman veriyoruz
İstemeyerekde olsa bu şirin şehirden ayrılarak Praga geri dönüyoruz Aksam yemeğimiz ve konaklamamız Otelimizde

5 GÜN: 11 AĞUSTOS 2024 PAZAR  PRAG & CESKY KRUMLOV & VİYANA 

Sabah kahvaltımızın ardından otobüslerimizle başka bir muhteşem şehir  Viyana’ya hareket ediyoruz.Yolumuzun üzerinde bir ortaçağ masal kenti olan  Cesky Krumlov Vltava Nehri’nin kıvrımları içersinde bir ada gibi gözüken bu şirin şehri tanıma turumuzda etkileneceksiniz . UNESCO miras listesinde olan Cesky Krumlov tam bir ortaçağ kentidir. Şehirde St. Vitus Kilisesi ve 13. yy da yapılmış olan Cesky Krumlov Kalesi dikkat çeken iki önemli yapıdır. Kale içersinde bulunan kuleden tüm şehre bakıp vereceğimiz serbest zamanın ardından aracımıza binerek Viyana   Sarayları ve müzeleri dünyaca ünlü şehrimizde varışımızla birlikte   “Diplomatic  District” olarak adlandırılan caddeden geçip, dönme dolabı ile ünlü Prater isimli lunaparkı, 1979 yılında yapılan Birleşmiş Milletler Binası’nı, Ring üzerinde Opera, Parlamento, Belediye Binası, Üniversite, Hoffburg Sarayı, Schönbrunn Sarayı ve Kunst Haus Wien / Hundertwasser’i göreceğiz. vereceğimiz serbest zamanda bol bol fotograflar çekilip alışverişlerimizi yapıyoruz  Akşam yemeğimiz ve konaklamamız  Viyanadaki  otelimizde.

6.GÜN 12 AĞUSTOS 2024  PAZARTESİ  VİYANA & MAYERLİNG & BADEN &  İZMİR 

Sabah kahvaltımızın ardından, 30 dakika mesafedeki Mayerling – Baden turumuz için aracımıza biniyoruz   Viyana’nın bambaşka bölgesi olan şehirde  ilk durağımız bir Ortaçağ keşişhanesi olan “Heiligenkreuz”, daha sonra otobüsümüz ile Mayerling faciasının yaşandığı av köşkünün yakınından geçiyoruz. İkinci durağımız şirin bir kaplıca şehri “Baden” varışımız ile birlikte şehir turunu yapıp serbest zamanın ardından Viyanın meşhur Sarayları bahçelerini gezerken çok etkileceksiniz ardından Hundertwasser Evi, Avusturya’nın başkenti Viyana’da bulunan ve tasarımı Avusturyalı sanatçı Friedensreich Hundertwasser tarafından yapılmış olan bir apartmandır.  çok etkileneceğiz  binanın yanında olan kafede türk kahvelerimizi yudunlayıp   Viyana Uluslararası Havalimanı’na doğru yola çıkıyoruz havalimanına varışımızla  Check-In işlemlerimizi tamamladıktan saat 22:25 deki Sun Ekspres Havayolları ile  Viyana  İzmir uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz Saat  01:40 da İzmire varışımızın ardından  aldığımız noktalara bırakarak turumuzu tamamlıyoruz

 

 

************ Başka bir Boyacıoğlu Turizm Turunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz***********

******* Ücretsiz  Havalimanı Transfer hizmetlerimiz  İzmir ve ilçelerinden  aynı noktadan 15 kişi  Muğla ve Manisadan   25 kişi olmak kaydı ile yapılmaktadır ***********

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****Otellerde  3 kişilik odalarda ek yatak atılmaktadır orjinal yatak kadar konforlu değildir *****

*****Turlarımızda İptal Şartları Sigortanızın Kapsadığı şekilde olup Diğer İptallerde Kesinlikle İade Yapılamamaktadır.

(İptal sigortası 1 dereceden Vefat Veya Katılımcının 72 saat kala Devlet Hastanesinde yattığını belgeleyenler için geçerlidir) *****

**** EN AZ 1 (BİR) YIL GEÇERLİ PASAPORT OLMAK ZORUNDADIR****

****Turlarımızda Vize Başvurusu Esnasında Eksik Evrak Ve Konsolosluğun Takdirinde, Vize Yetişmemesi Ve Vize Ret Olması Durumunda Kesinlikle Para İadesi Yapılmamaktadır.****

Havalimanı Transferleri 

İzmir / Budapeşte / İzmir Viyana   Seferi İle Uçuşlar

Tur Boyunca Türkçe Rehberlik Hizmeti

Programda Yazan Tum Geziler

Budapeştede  Cigan Gecesi Yemekli Sınırsız İçecekli 

Prag da 2  Akşam Yemeği Otelde 

Prag da Vltava Nehrinde  Akşam Yemekli Tekne Turu

Viyanada 1 Akşam Yemeği Otelde 

Programda Belirtilen Şehirler Arası Ulaşımlar

Budapaştede 1 Gece 4* Otelde  Konaklama

Prag’da 4* Otelde  3 Gece   Konaklama

Viyana’da 4 * Otelde  1 Gece  Konaklama

Alan Vergileri Ve Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası

Boyacıoğlu Turizm Refakati

1 Gün Sabah Kahvaltısı 

Akşam Yemeklerinde Alınacak İçecekler

Tur Boyunca Müze Ören Yeri Giriş Ücretleri

Otellerdeki Ekstra Harcamalar

Macaristan veya Çek Cumhuriyeti Vize Ücreti 180 €

Vip Vize Ücreti  35 € 

Seyahat Sigortası  (30 €) 60 Yaş Üstü  40 €

(Yeşil Pasaporta Vize Yoktur )

Öğle Yemekleri

 

İki Kişilik Odada Kişi Başı :  1.599 € 

TEK KİŞİ KONAKLAMA FARKI  : 599 €

2- 10 YAŞ ÇOCUK İKİ YETİŞKİN YANINDA KALMAK ŞARI İLE : 1.499 € 

1-ÖDEMELER

 

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35’i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 30 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35’i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

 

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

 

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin,hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

 

2-İPTAL

 

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

4. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

D-Tüketicinin, kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

 

4.3-GENEL HÜKÜMLER

 

1-Bagajın, otele gidildiğinde araçtan alınış ve otelden çıkıştan bagajın tekrardan araca yüklenişine kadar olan süreçte her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2’si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal, tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması, bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente’ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (3) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

 

 

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-24 ay Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Kuraya Göre Belirlenir. Yeni yıldan itibaren ödeme esnasında koltuk numarası seçilecektir.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Boyacıoğlu Turizm’in Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Boyacıoğlu Turizm Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Boyacıoğlu Turizm’in Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda Boyacıoğlu Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Boyacıoğlu Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Boyacıoğlu Turizm sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Boyacıoğlu Turizm’de Saklıdır. Turun İptali Durumunda Boyacıoğlu Turizm İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.

 

******** Bu turumuzda kademeli fiyat artışı vardır.********