Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU

(16-20 Nisan 2024)  

ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ 749TL

17.249 TL Yerine 16.499 TL
  • Yurtiçi Turlar

GÜNEYDOĞU ANADOLU TURU

16-20 NİSAN 2024  

Diyarbakır – Hasankeyf – Midyat – Mardin – Şanlıurfa – Göbekli Tepe – Halfeti –Gaziantep – Adana

GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAKLI 

……. HERŞEY DAHİL EKSTRASIZ ….

05.03.2023 TARİHİNE KADAR  ERKEN REZERVASYON İNDİRİMİ  749 TL

16.04.2024:

Saat 03:00 da belirtilen noktalarda Boyacıoğlu Turizm aracında buluşarak İzmir Adnan Menderes havalimanına gidiyoruz  check-in işlemlerimizin ardından saat 05:40  uçağı  ile İzmir’den Diyarbakır’a hareket  ediyoruz ve saat 07:35  de Diyarbakır Havalimanına varıyoruz. Bizi bekleyen otobüsümüze binerek öncelikle yöresel ürünlerle kahvaltı için meşhur kahvaltıcı Mustafa’nın yerine gidiyoruz. Kahvaltının ardından Muhteşem Diyarbakır turumuz sırasıyla  Ulu Cami ,Cahit Sıtkı Tarancı müze evini Sur ara sokakları 4 ayaklı minare  ve  şehrin dar sokaklarında yürüyüş molasınındın sonra  on gözlü taş köprüyü görüp  Batman ve Hasankeyf’e doğru yol alıyoruz. Batman da öğle yemeği almak için restoranda uğruyoruz. Yemek sonrası ham petrol kuyularını görerek Hasankeyf’e varıyoruz. Hasankeyf’te görülecek yerler arasında Kalesini, Kör Zeynel Türbesi, El Rızk Camii ve Küçük Saray gibi mekânları gördükten sonra Midyat’a hareket ediyoruz. Midyat’a varışımızın ardından Midyat Konukevini ve  ‘Sıla’ dizisinin çekildiği  Geluşka Hanı, ‘Aşk bir Hayal’ ve ‘Bir Bulut Olsam’ dizilerinin çekildiği evleri geziyoruz. Gümüş işlemeciliği (Telkari) ile ünlü Midyat’ta gümüş alışverişi için serbest zaman ardından   otelimize hareket ediyoruz. Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğimiz otelimizde

17.04.2024:

Otelimizde alacağımız acık büfe kahvaltının ardından Mardin’e hareket ediyoruz. yolumuz üzerinde bulunan Deyrüzzaferân Manastırı Mardin’in 3 km doğusunda, 5. yüzyılda yapılan bir Süryani manastırı ve Süryanilerin önemli merkezlerinden biridir. Mor Hananyo Kilisesi, Azizler Evi, Meryem Ana Kilisesi ve Güneş Tapınağı manastırın önemli yapılarını  Manastırı geziyoruz ve bölgedeki taş işçiliğinin en güzel örnekleri gördükten sonra Kasımiye Medresesini görüp inanılmaz resimler çekildikten sonra  restaurantımıza   gidip yemeklerimizi alıyoruz. Yemek sonrası aracımıza binerek Eski Mardin’e gidiyoruz.,Sırasıyla;, Hz. Muhammed’in sakalı şerifi olan Ulu camii, Mardin’in dar sokaklarında ve abbara denilen tünellerinde kısa bir yürüyüş yapıyoruz. özgün işlemeleri ile Büyük PTT Binasını geziyoruz. Mardin’e özgü telkâri ve gümüş işçiliği, cam altı şahmeran resimleri, Mardin sabunları, enfes badem şekeri alışverişlerimizden sonra  Oteline varış ve odalara yerleşme  akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde ..

18.04.2024:

Otelde alınan açık büfe kahvaltının ardından Peygamberler şehri Urfa’ya doğru yola çıkıyoruz. Urfa şehir merkezine girmeden önce den önce tarihe ışık tutan en önemli yapılardan olan Göbekli tepeye gidiyoruz, gezerken çok etkileneceğiniz bu müzemizin ardından aracımıza binerek  Hz. Eyüb (a.s)  çile çektiği mağara ziyareti ve Hz. İbrahim’in doğduğu mağara, Ateşe düştüğü yer, gördükten sonra öğle yemeği için restoranımıza  gidiyoruz. Yemek sonrası Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü ve Rızvaniye Camii ziyareti. Şanlıurfa’nın tarihi çarşılarında alışveriş için serbest zaman ve Eşkıya filminin çekildiği Gümrük Hanında yöreye özgü Mırra kahvesini tattıktan sonrası Balıklı Göl yanında bulunan otelimize gidiyoruz   Kısa bir dinlenmenin ardından  Urfanın Olmazsa olmazı  Urfa menülü Akşam yemeği ve   Sıra gecesi eğlencemiz için  salonuna gidiyoruz sazlı sözlü eğlencelinin ardından konaklamamız otelimizde,

19.04.2024:

Otelde alınan açık büfe kahvaltının  Birecik’te bulunan Halfeti’ye doğru hareket ediyoruz. Yolumuz üzerinde nesli tükenen kelaynak sürülerini fotoğraflarını çektikten sonra bizi bekleyen özel teknemize binerek Fırat Nehri üzerinde Rum kale ve Birecik Barajının suları altında kalan köyleri görüp aracımıza binerek . Gaziantep’e hareket ediyoruz. Gaziantep’e varışımızın ardından tarihi bakırcılar çarşısına gidip öncelikle  Öğle yemeğimiz için meşhur İmama Çağdaşa alıyoruz, yemeğimizin ardından çok keyifli çarşı olan Bakırcılar ,Alma , Baharatçılar ,Yemenici ve cam üflemeci çarşılarını tanıtıp  alışverişler için serbest zaman  veriyoruz buluşma noktamızda aracımıza binerek Zeugma Mozaik Müzesine gidiyoruz.  Çok beğeneceğiniz Müze gezimizin ardından   Otelimize gidiyoruz . Akşam yemeğimiz ve konaklamamız otelimizde

20.04.2024 :

Sabah açık büfe kahvaltının ardından aracımıza binerek Adana doğru yola çıkıyoruz varışımızın ardından muhteşem Adana’mızı gezmeye başlıyoruz  Taş Köprü, Anadolu’nun ilk Türk eczanesi Gülek Eczanesi, Ulu Cami, Ramazanoğlu Köşkü ve Medresesi, tarihi Tepebağ Evleri, Büyük ve Küçük Saat Meydanları, eski bedesten ve çarşı bölgesini görüp meşhur Cezerye ve lokum alış verişi için serbest zaman veriyoruz. Daha sonra gezimize Sinema Müzesi ,Atatürk evi ve Adana Garını görüp restoranımıza  gidip Adana Kebab menülü  öğle yemeğimizi  alıyoruz yemek sonrası Adanın en güzel parkı olan ve caddeye ismini veren Atatürk parkına gidip Sadakat köprüsünde fotoğraflarımız çekildikten sonra, Türkiye’nin en güzel Camilerinden olan Sabancı Camisini gezerken hayran kalacaksınız , vereceğimiz serbest zamanın ardından Adana havalimanına gidiyoruz, Sun Express hava yollarının saat 22:40  uçuşu ile İzmir’e doğru uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz, İzmir Havalimanına varışımızınım ardından havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

*****OTELLERDE  3 KİŞİLİK ODALARDA EK YATAK ATILMAKTADIR  ORJİNAL YATAK KADAR KONFORLU DEĞİLDİR  *****

******* Kredi kartların da İş bankasına 4 taksit, Bonus’a 3 Taksit fırsatı *******

Sun Express Havayolları Gidiş – Dönüş Uçak Biletleri

İzmir-Havalimanı- Transferi

Lüks Araç ile Çevre Gezileri

Diyarbakır’da Sabah kahvaltısı

Midyat Otelde 1 Gece YP Konaklama

Mardin 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

Şanlıurfa Otelde 1gece O.K konaklama

Şanlı Urfa’da Yemekli Sıra Gecesi

Gaziantep  1 Gece  Otelde Y.P Konaklama

Halfeti’de Tekne Turu

5 Öğle Yemeği

Zorunlu Seyahat Sigortası

Rehberlik Hizmeti

Öğle Yemeklerinde Alınacak İçecekler

Akşam Yemekleri ve Sıra Gecesinde Alınacak İçecekler

Son gün dönüşte akşam yemeği

Program Dışı Ekstra Harcamalar

Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Otellerde Mini bar ve yapılacak ekstra harcamalar

TUR ÜCRETİ İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI  :17.249.00 TL

ERKEN REZERVASYON İNDİRİLİ                         :16.499,00 TL

TEK KİŞİ FARKI   : 2.999,00 TL

6-11 YAŞ ÇOCUK    : 15.999.00 TL

2-5 YAŞ ÇOCUK      : 12.599.00 TL

1-ÖDEMELER

 

A-Kayıt anında rezervasyon bedelinin en az %35’i,kalan bakiyenin gezinin başlamasından en geç 30 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin gerçekleştirilmemesi halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, bedelin %35’i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.

 

B-Erken Rezervasyon indirimli hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını erken rezervasyon son kayıt tarihine kadar ödemekle yükümlüdür.

 

C-Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin,hizmetin başlamasından en geç 60 gün önce ödenmesi gerekmektedir.Cayma tazminatı I/Ana maddesi ile aynıdır.

 

2-İPTAL

 

1- Acente,gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden gerekli yolcu sayısı kadar kesin kaydın oluşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis,savaş, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ve tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi iptal veya tehir edebilir. Bu durumda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

 

4. 2- A-Tüketici, hizmetin başlamasına 30 gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir.

B-Tüketici, hizmetin başlamasından 29-10 gün evvel sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50’sini, 10 günden az bir süre kala ise tamamını acenteye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin tarafından yapılan tarih değişiklikleri  iptal hükmündedir.

C-İndirimli hizmetin iptal/devri halinde tüketici, hizmet başlangıcından tam 20 gün öncesine kadar hizmet bedelinin %50’sini, 7 günden sonra ise hizmet bedelinin tamamını Acente’ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

 

D-Tüketicinin, kendisi veya 1. derece akrabalarının 10 günlük mutat iştigaline engel olan rahatsızlıkları veya ölümlerini tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi kurul raporu ile hizmetin başlamasından önce yazılı ibrazı, iptal/devir maddelerinin istisnasıdır. Tüketici, hizmetin başlamasına tam 7 gün öncesine kadar acenteyi yazılı bildirim şartı ile turu istediği kişiye devredilebilir. Devralan, bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile beraber sorumludur. Tüketicinin başlanıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; acente tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılamaz. Acente gerekli gördüğü durumlarda tüketiciye bildirmek kaydı ile, ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezinin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı süre içinde, gezi kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerinin,programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret aralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri kabul etmediğinde, rezervasyonu iptal, ödediği bedeli iade alma hakkına sahiptir.

 

4.3-GENEL HÜKÜMLER

 

1-Bagajın, otele gidildiğinde araçtan alınış ve otelden çıkıştan bagajın tekrardan araca yüklenişine kadar olan süreçte her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracı ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu yasa ve teemmüllere uymakla mükelleftir.

2-Sağlayıcının ağır kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde, bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, gezinin toplam bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının 1/2’si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acenta tarafından eşya sahibi tüketiciye ödenir. Acenta, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok gezinin ulaşım bedeli kadar sorumludur.

3-Satın alınan hizmete ViZE  iŞLEMLERi ve HiZMETLERi dahil değildir. Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Vize çıkmaması durumunda ücret iadesi yapılmaz. Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiç bir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

4.4-Acente,hizmetin başlamasından sonra meydana gelen mücbir hal, tüketicinin sorumlu olduğu hal ve 3.kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan haller dışındaki sebeplerden sorumludur. Acente sorumluluğu dahilindeki hallerde, tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca tüketiciye bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi, aynı zamanda, fiyata dahil olmayan ve gezi esnasında tüketiciye verilen ek ve / veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetleri tüketici tarafından alınıp kullanılması, bedel iadesi ve tazminat hakkını ortadan kaldırır.

4.5-Tüketici,rehber,tesis,acente ve ulaşım aracı yetkililerinin satın alınan hizmetle bildirdiği kurallara uyacağını;3.kişilerin can, mal ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve iade hakkının bulunmadığını kabul eder.

4.6-Tüketici, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle terk etmesi halinde, turu terk ettiği Acente Yetkilisine ve konakladığı otele sebepleri ile birlikte yazılı olarak bildirmek zorundadır.Aksi halde tüketici turu terk etmiş sayılmaz ve hizmeti alıp kullanmış addolunur.

4.7-Tüketicinin şikayetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente’ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin iş birliği yapma ve özenli davranma borcudur.

4.8-Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler) de kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketici(ler)nin bu sözleşmeyi okuyup imzalaması ile, sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente’nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için rücu hakkı saklıdır.

4.9-1618 SY. Yasanın 12. maddesi uyarınca;paket tur hizmeti satın aldığı taktirde paket turun eksik yada hiç verilmemesi halleri sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeli kadardır.

4.10-Tüketici, sözleşme konusu hizmetin kendisine veya gösterdiği kişiye ifası için iş bu sözleşmenin geçerlilik kazanmasından itibaren (3) gün içinde acenteye yazılı bildirimle başvuru yaparak ve tur kayıt formu asıllarını acenteye ulaştırarak cayma hakkına sahiptir. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 10 gün içinde hizmet bedeli tüketiciye iade edilir.Fatura aslı gönderilmez ise, KDV ve sair yasal yükümlülükler iade edilmez.

4.11-Acentenin sözleşmeye kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasından TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.

4.12-Tüketici sözleşme konusu ürünün hizmetin nitelikleri , satış fiyatı ve ödeme şekli ile ifaya ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

 

 

1-Rehberimiz Programını Tamamen Gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde Değişiklik Yapabilir

2- Triple Odalarda Üçüncü Yatak Normal Yatak Konforunda Olmayabilir. Otel Duruma Göre Misafirlerimize Açılır-Kapanır Yatak ya da Çekyat Verebilir. LÜTFEN ÜÇÜNCÜ YATAK KARARINI SATIŞ ANINDA VERİNİZ.AKSİ TAKDİRDE OTELDE DEĞİŞİKLİK YAPILMAYACAKTIR.

3-İki Yaşını Doldurmuş Her Bireyin Otobüste Koltuk Alması Zorunludur. Otobüslü Turlarda 0-24 ay Çocuklardan Ücret Alınmaz. Eğer Çocuklar İçin Otobüste Koltuk İstenirse 02-06 Yaş Çocuk Fiyatı Uygulanır. 0-7 Yaş Çocuklar Ek Hizmet Bedeli Ödemez.

4- Koltuk Numaraları Kuraya Göre Belirlenir. Yeni yıldan itibaren ödeme esnasında koltuk numarası seçilecektir.

5-Ekstra Turlar, Kişi Sayısına Bağlı Olarak Hareket Eder. Ekstra Bir Turun Gerçekleşmemesi Halinde Misafirin Tazminat Hakkı Doğmaz. Bu Durumda Boyacıoğlu Turizm’in Bir Sorumluluğu Yoktur. Ekstra Tur Fiyatları Değişebilir. Bu Durumda Misafirin Turu Satın Aldığı Tarih Değil, Turun Hareket Ettiği Tarih Dikkate Alınır. Tura Gidilen Dönemdeki Ekstra Tur Fiyatı Geçerli Olur. Misafir Bunu Kabul Ederek Turu Satın Almıştır.

6-Tur Programında Saatler, Normal Hava ve Yol Koşullarına Göre Hesaplanmış Olup, Olası Gecikmelerde, Boyacıoğlu Turizm Sorumluluğu, Misafirin İse Tazminat Hakkı Yoktur.

7-Tur Konaklama Bölgelerinde ve Otellerinde Yoğunluğa Göre Aynı Standartlarda Olmak Kaydı İle Değişiklik Yapılabilir.

8-Tur Öncesi ya da Tur Esnasında Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlardan Boyacıoğlu Turizm’in Sorumluluğu Yoktur.

9 -Uçaklı Turlarda Boyacıoğlu Tur Yoğunluğa Bağlı Olarak ve Programı Aksatmamak Kaydıyla; Havalimanı, Havayolu Şirketi ve Uçuş Saati Değiştirme Hakkını Saklı Tutar.

10-Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Misafir pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması zorunludur. Kişilerin gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Geçerlilik tarihi geçmiş olan Pasaportlardan kaynaklı turun gerçekleşmemesi durumlarında Sorumluluk Misafirlerimize aittir.

11-Boyacıoğlu Turizm Yolcu ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcunun vize alamaması ile ilgili olarak Boyacıoğlu Turizm’in hiçbir sorumluluğu yoktur. Boyacıoğlu Turizm sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında Boyacıoğlu Turizm’in herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

12-Tura iştirak eden kişilerin, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan Boyacıoğlu Tur sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

13-18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan Muvafakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.

14-Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

15-Sınır kapı geçişlerinde alınması zorunlu olan Çıkış harç pulu Tur öncesinde ilgili bankalardan alınabileceği gibi Sınır Kapılarında rahatlıkla temin edilebilir.

16-Sınır kapılarında oluşacak olan yoğunluklardan dolayı yaşanabilecek zaman kayıplarından Boyacıoğlu Turizm sorumlu değildir.

17-Seyahat edeceğiniz ülkedeki para birimine göre lütfen beraberinizde bu Ülkelere ait paralar bulundurunuz.

18-Bu Turun Hareketi İçin Minimum Katılımcı Sayısı 30 Olarak Öngörülmüştür. Yeterli Sayıda Çoğunluk Olmadığında Turu 3 Gün Önceden Haber Vermek Kaydı İle İptal Hakkı Boyacıoğlu Turizm’de Saklıdır. Turun İptali Durumunda Boyacıoğlu Turizm İptalini Bizzat Bildirmek Zorundadır. Yasal Süreç Olduğundan Tazminat Hakkı Yoktur. Ön Ödeme Tutarı Kayıt Tarihinde Rezervasyon Bedelinin Minimum % 30’dur. Turun Hareket Tarihinden 7 Gün Önce Kalan Tur Bedelinin Tamamlanması Gerekir.  En Son Sirkü Bir Önceki Sirküyü Geçersiz Kılar.