Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

KAPADOKYA–KAYSERİ TURU(Gidiş Otobüs-Dönüş Uçaklı)

(09-11 Eylül 2022)

Erken Rezervasyon Fırsatı

1599 TL
  • Yurtiçi Turlar

KAPADOKYA –KAYSERİ TURU

09-11 EYLÜL 2022

GİDİŞ OTOBÜS DÖNÜŞ UÇAKLI

!!HER ŞEY DAHİL PROGRAM!!

ERKEN REZERVASYON FIRSATI

09/09/2022:Akşam buluşma noktalarımızdaki Boyacıoğlu Turizm aracında buluşarak yola çıkıyoruz.Yollarda vereceğimiz molalar ile birlikte

10/09/2022:Sabah saatlerinde Aksaray’da Muhteşem kahvaltı ile günü başlıyoruz. Kahvaltı sonrası aracımıza binerek 3268 metre yüksekliği ile bölgenin en yüksek dağlarından biri olan Hasan Dağının heybeti görüntüsü eşliğinde Ihlara Vadisine varıyoruz.14 Km uzunluğunda ve içerisinde yaklaşık 105 tane klise barındıran bu vadide keyifli fotoğraflar ve yürüyüşlerin ardından aracımıza binerek Güzel Atlar Diyarı Kapadokya bölgesine doğru yola çıkıyoruz. Bölgeyi tanımaya Gezimizde Paşabağları’nda diğer adıyla Keşişler Vadisi’nde ikili ve üçlü peribacalarında fotoğraf çekip kısa bir yürüyüş yaparak, kayalara oyulmuş inziva noktalarını görüp , Güvercinlik Vadisine giderek  vereceğimiz fotoğraf molası ile yeryüzünde benzerine çok az rastlanan doğa harikası oluşumları görerek bölgenin en yüksek 3. noktasından biri olan Uçhisar Kalesi’ne varıyoruz.. Derler ki ‘’kör bile bulur Avanos un yolunu, çanak çömlek kırıntılarından’’ işte böyle bir  kültürün oluştuğu bu noktada çanak-çömlek atölyelerini gezip bilgi ve alışveriş imkânı bulduktan sonra Kapadokya’nın gizemini daha da arttıran bölgedeki yer altı  şehri 7 kat altında yaşamanın mucizevî yanlarını görmek için yer altı şehrine gidiyoruz yer altı şehrini gezerken çok etkileniyoruz. ,Gezimizin ardından Öğle yemeklerimizi alıyoruz yemeğimizin ardından Kapadokya’ya özgü çömlek imalatını görüp ardından ,Onyx taşının özellikleri ve işlenişlerine dair bilgiler almak için Onyx Taş Atölyesine gidiyoruz Alış verişlerimizi yapıp  dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak Gün batımını bambaşka bir gözle izlemek için  Peri Bacalarının arasında muhteşem ATV ile bir safari turu gerçekleştiriyoruz. Çok keyif ve unutamayacağınız turumuzun ardından  otelimize  gidip  akşam  yemeğimiz  aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle ekstra olarak muhteşem Türk gecesine gidiyoruz. konaklamamız 5* DİNLER OTELDE.

11/09/2022:Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası  bir dönem herkesi televizyon başına kilitleyen dizinin çekildiği Asmalı Konağa gidip fotoğraflarımızı çekilip  çok yakında olan  ve Turasan Fabrikasında alış verişlerimizin ardından aracımıza binerek Yöresel mamullerin satıldığı süt ile kavrulmuş kabak çekirdeğinin tadına bakmaya gidiyoruz ardından aracımıza binerek Kayseri’ye doğru yolcuğumuza başlıyoruz. Kayseri’ye varışımız ile birlikte Milli Mücadele müzesi gezisi ile başlıyoruz.Müzeyi gezerken inanılmaz etkileneceksiniz. Müze gezimiz sonrası Kayseri saat kulesi önünde resimlerimizi çekildikten sonrasında Pastırmasıyla meşhur ilimizin en meşhur pastırmacılar çarşısına gidiyoruz. Pastırmaların tadına bakıp alışveriş yaptıktan sonra buluşma noktalarımızda buluşup Kayserinin en meşhur restoranına gidip Kayseri Mantı menülü yemeğimizi alıyoruz. Yemeğimiz sonrası Kayseri havaalanına gidip İzmir uçağımıza biniyoruz.

************ Başka bir Boyacıoğlu Turizm Turunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz***********

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

Otobüsle  Kapodokya –  İzmir  ulaşım

Kapadokya ’da Kahvaltı

Kapadokya’da Öğle yemeği

Kapadokya 5* Otelde 1 gece YP Konaklama

2nci Gün Mantı Menülü Akşam Yemeği

Rehberlik Hizmeti

Seyahat Sağlık Sigortası

Otellerdeki mini bar ve ekstra harcamalar

Müze ve ören yeri giriş ücretleri

Yemeklerde alınacak içecekler

Dönüş Günü Öğle Yemeği

Balon Turu

Türk Gecesi

Atv Turu

İki Kişilik Odada Kişi başı  :1599,00 TL

Tek Kişi Konaklama : 1799.00 TL

İki Yetişkin Yanında Kalmak Şartı İle

0-6Yaş Çocuk  : 849,00 TL

6-11Yaş Çocuk  : 949.00 TL

 

 

******** Bu turumuzda kademeli fiyat artışı vardır.********