Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

SÖMESTRE TATİLİNDE MUHTEŞEM DOĞU EKSPRESİ İLE KARS TURU

(24-29 Ocak 2020)

Son 6 Koltuk

2999 TL
  • Yurtiçi Turlar

SÖMESTRE TATİLİNDE MUHTEŞEM KARS TURU   

GİDİŞ UÇAKLI DÖNÜŞ DOĞU EKSPRES TRENİ İLE  5*  OTEL KONAKLAMALI TAM PANSİYON

ÇILDIR GÖLÜ (KIZAK TURU) ANİ HARABELERİ SARIKAMIŞ ULTRA HERŞEY DAHİL EKSTRASIZ TUR

20 Kişilik VIP Tur

24-29 Ocak  2020  

24 Ocak Cuma :   İzmir –Kars

Buluşma noktalarımızda Boyacıoğlu Tour aracında buluşarak Adnan Menderes Havalimanı İç Hatlar Terminali’ne gidiyoruz saat : 11:30 daki Sun Express havayollarına ait uçağı ile Kars’a hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Kars’a indikten sonra bizi bekleyen aracımıza binerek şehir merkezinde bulunan Vali Konağı ve civarındaki taş binalar, Ortodoks Kilisesi (Merkez Camii), Demir Köprü, İsmet Paşa İlköğretim Okulu, Hekim Evi (Opera Binası), Fevzi Paşa İlköğretim Okulu, Alexander Nevski Kilisesi (Fethiye Cami), Kars Kalesi, Tren Garı, Taş Köprü, 12 havariler kilisesi, gördükten sonra ,aracımız binerek Karsın en son açılan oteli  otelimize gidiyoruz Odalarımıza yerleştikten sonra kısa bir dinlenmenin ardından .Akşam yemeğimiz için lobide buluşarak  Kars’ın meşhur Kaz menülü yemeğimizi restaurantımızda alıyoruz yemek sonrası Karsın meşhur Kafkas Halk Dans Gösterisi programına izliyoruz. Gösterinin ardından konaklamamız  Otelimizde ..

25 Ocak 2020 Cumartesi

Sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Kars’a 50 Kilometre mesafedeki UNESCO Dünya Kültür Miras listesine dahil edilen Ani Harabelerini ziyaret ediyoruz. Hani derler ya “Ani gibi yar; Bağdat gibi diyar olmazmış” diye. Bakımsızlık ve terk edilmişliğine rağmen hala görülmeye değer bir yer. Uzun bir süre Ermeni Krallarının başkenti olan bu şehir; 1064’ten itibaren Selçuklu idaresine girmiş. Kent Surları, Ani Katedrali, Tigran Honents Kilisesi; Türklerin bölgeyi fethinden sonra yapılan ve dolayısıyla Anadolu’nun ilk Camisi olan Manucehr Cami’ni gezdikten sonra Ermenistan’ın başkenti olduğu dönemlerde çarşı olarak kullanılan caddesinde yürüyerek bir Ateş gede tapınağının izlerini izledikten sonra Çıldır Gölü’ ne gidiyoruz. Çıldır’ da ilk olarak öğle yemeğimizi için restaurantımıza gidip gölün kendi balığı olan Sarı Balıklı menümüzü alıyoruz Yemek sonrasında buz tutmuş Çıldır Gölü üzerinde At Kızağı keyfini yaşıyoruz. Göl üzerinde ve çevresinde geçireceğimiz keyifli vakit sonrasında meşhur Kars gravyeri tadımı ve alımı için mola veriyoruz molanın ardından  otelimize gidip kısa bir dinlenmenin ardından lobide buluşup akşam yemeğimiz için restaurantımıza gidiyoruz Yemek sonrası konaklamamız  Otelimizde ..

26 Ocak  2020 Pazar

Sabah kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Karsın Uludağı olan Sarıkamışa doğru yola çıkıyoruz yolumuzun üzerindeki bulunan Sarıkamış Şehitleri Anıtı ziyaretimizi yaptıktan sonra Sarıkamışın en güzel otelinde konaklamak için  Sarıkamış’a gidiyoruz varışımızla birlikte odalarımıza yerleşip Herşey dahil konaklamalı tüm imkanlarından faydalanıyoruz,

27 Ocak 2020 Pazartesi Doğu Ekspresi treni

Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrasında otelimizin imkanlarından faydalanıyoruz.Öğlen valizlerimiz ile birlikte otelden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Otelin imkanlarından yaralanmaya gün içinde devam ettikten sonra  akşam saat 23:00 da valizlerimiz ile lobide buluşup Kars tren garına gidip kompartımanlarımıza yerleşiyoruz.

28 Ocak  2020 Doğu Ekspresi Pazartesi 

Sabah (saat 10:50 ) de Sivas’ın en güzel yerlerinden beri olan Divriğ’e ulaşıyoruz Divriği’de vereceğimiz 2 saat 30 dakikalık serbest zamanın ardından Trenimize binip Erzincan’ın tulum peyniri ile ünlü İliç ilçesine gidiyoruz burada vereceğimiz 2 saat 15 dk serbest zamanın ardından Trenimize geçip akşam yemeklerimizi alıyoruz. Geceleme Trende.

29 Ocak 2020 Salı Ankara- İzmir

Sabah saatlerinde  Ankara Tren garına varıyoruz varışımızla birlikte bizi bekleyen aracımıza binerek yolda kahvaltımızı alıp İzmir’e doğru yolumuza devam ediyoruz.

************ Başka bir Boyacıoğlu Turizm Turunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz***********

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

·         İzmir – Kars – Uçak Bileti

·         Kars –Ankara Doğu ekspresi 2 şer kişilik özel yataklı kompartıman konaklama

·         2 Gece Kars’ta otelde O.K Konaklama

.        1 Gece Sarıkamış’ta Otelde Tam Pansiyon Konaklama

·         Çıldır gölü Kızak turu

·         2  Öğle Yemeği ( Kars merkez ve Çıldır gölünde )

·         Yöresel menülü Restauranda 2 akşam yemeği (Kaz menülü )

·         Rehberlik Hizmeti

·         Kafkas Halk Dansları Gösterisi

·         Gezi boyunca özel Otobüs

·         Doğu Ekspres trenİ öğle ve akşam yemekleri

·         Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası

·         Boyacıoğlu Tour Refakati

·         Otellerde ve trende ekstra harcamalar

·         Son gün Akşam yemeği

·         Tüm müze ve ören yeri giriş ücreti

.         Yemeklerde tüm alınacak içecekler

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT: 2999 TL