Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

KEYİF AKDENİZ TURU

(30 Eylül - 4 Ekim 2020)

1999 TL
  • Yurtiçi Turlar

MUHTEŞEM KEYİF AKDENİZ TURU ULTRA HER ŞEY DAHİL

MARMARİS – FETHİYE –KAŞ-ANTALYA 

30 Eylül  2020 ÇARŞAMBA                                                                                          

AKYAKA -AZMAK ÇAYI-TEKNE TURU

Sabah Boyacıoğlu Turizm aracında buluşarak yola çıkıyoruz yolda yapacağımız kahvaltının ardından dizilerin meşhur Güzel köye gidiyoruz köy meydanında ağaçların altında vereceğimiz serbest zamanda kahvelerimizi yudumluyoruz  ardından aracımıza binerek , Sakar geçidinden geçip  evleriyle mimarlık ödülüne sahip olan,doğal sit alanı ilan edilmiş olan, göçmen kuşların, su samurlarının yaşadığı, balıklarının yumurtlamaya geldiği  Akyaka ,Azmak Çayını görmek için nehire dümen kırıyoruz ,aracımızdan inip bizi bekleyen teknelerimize binerek 30 dk Pırıl Pırıl suların içinde turumuzu yaptıktan sonra  alış veriş için serbest zamanın ardından Akyaka’dan  deniz kokusu  üzerimize sinmiş ayrılırken  yolda aşıkların  yürüyüş  yaptığı  okaliptüs ağaçları altında Aşıklar Yolundan geçerek  Marmaris’e doğru yola çıkıyoruz varışımızla birlikte Marmaris’in en güzel oteli olan 5* D Resort Grand Azur  otelimize  yerleştikten sonra öğle yemeklerimizi alıp akşam yemeğine kadar her şey dahil konaklamalı olarak otelin tüm imkanlarından faydalanıyoruz Yemekten sonra dileyen misafirlerimizle   Marmaris’in gecesini yaşamak için marina gidiyoruz vereceğimiz saate kadar eğlencenin ardından konaklamamız 5* otelimizde.

01 Ekim 2020 PERŞEMBE                                                                                             

 DALYAN- TEKNE TURU İZTUZU PLAJI –GÖCEK -FETHİYE  

Sabah otelde yapacağımız geç kahvaltı ardından  Marmaris’e veda ederek ayrılıyoruz yolumuzun üzerinde bulunan Dalyana uğrayıp bizi bekleyen kanal  tekneleri ile , saçlarından sazlıkların, gözyaşlarından da denizi   Köyceğiz Gölü  ne   bağlayan  su  kanalının  oluştuğu, efsanesi  dilden , dile  anlatılan  BYBLİS,ve  KAUNOS  un   hüzün  dolu  hikâyesini  dinleyerek,kaya oyma Kral Mezar-larını  görüyoruz.Atlantik  okyanusundan,Anadolu  sahillerine  yumurta  bırakmaya  gelen  Dünyaca ünlü Caretta,Caretta  cinsi  deniz kaplumbağalarını  görmek için   İz tuzu   plajına ,gidiyoruz. Buradaki molamızın ardından tekrar teknemizle kanalı takıp ederek Nehrin kenarında vereceğimiz öğle yemeği molası sonrası Göçek’e hareket ediyoruz. Varışımızla birlikte Çevreyi gezebilmeniz için  serbest zaman veriyoruz.  Fethiye’ye hareket ediyoruz. Sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ’dan aşağıya atan Belce Kız’ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belce kız Koyunu ve Ölüdeniz gördükten sonra otelimize yerleşiyoruz. Kısa bir dinlenmenin ardından akşam yemeğimiz için restaurantımıza gidiyoruz.

02 Ekim 2020 CUMA

LEVİSSİ SAKLIKENT  KALKAN KAŞ 

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından Türkiye nin en önemli Kanyonlarından biri olan Saklıkent’te gidiyoruz. Burada kanyondan çıkan soğuk suların serinliğinde doyumsuz anlar yaşatıyor. Serbest zamanın ardından öğle yemeklerimizi alıp  turumuzun en can alıcı noktalarından olan  biblo ilçemiz Kaş’a gidiyoruz varışımızla birlikte otelimize yerleşip vereceğimiz serbest zamanda ilçeyi gezerken çok etkileneceksiniz vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimizin lobisinde buluşarak akşam yemeğimiz için restaurantımıza gidiyoruz .İyot kokulu deniz manzaralı alacağımız yemeğimizin ardından geceleme otelimizde.

03 Ekim 2020 CUMARTESİ

DEMRE – FİNİKE- KEMER – ANTALYA

Sabah otelde alınan kahvaltı ardından, aracımıza binerek muhteşem manzaralar eşliğinde varacağımız Üçağız (Kekova ) gezimizin çıtasını bir tık daha yukarıya çıkarıyoruz Limana varışımızla birlikte bizi bekleyen teknemize binerek inanılmaz bir batık şehir kalıntıları eşliğinde turumuzu gerçekleştiriyoruz Turumuzun bitiminden sonra aracımıza binerek kısa bir yolculukla Noel Babanın yaşamış olduğu yer Demre varıyoruz öncelikle öğle yemeğimizi alıp serbest zamanda Noel babanın mezarını  ve alışverişlerimizi yaptıktan sonra   Finike üzerinden Antalya’nın önemli ilçelerinden Kemeriden geçerek  Antalya’da ki 5 yıldızlı otelimize yerleşiyoruz.   akşam yemeğine kadar her şey dahil konaklamalı olarak otelin tüm imkanlarından faydalanıyoruz Yemekten sonra dileyen misafirlerimizle Antalya şehir merkezine giderek Kale içinde vereceğimiz serbest zamanla gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğleniyoruz.

04 Ekim 2020 PAZAR

DÜDEN ŞELALESİDENİZLİ – NAZİLLİ – İZMİR  

Sabah otelde aldığımız geç kahvaltının ardından tabiat harikası Düden Şelalesini geziyoruz, burada serbest zamanın ardından Serin Hisarda vereceğimiz Leblebi alış verişinin ardından   Nazilli’ye varıyoruz burada alacağımız meşhur pide menülü yemeğimizden sonra akşam saatlerinde aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.

Başka bir Boyacıoğlu Turizm organizasyonunda görüşmek üzere.

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

·        Lüx Otobüsle Ulaşım

·        5 Öğle Yemekleri

·        1nci gün Kahvaltı

·        2 gece Otellerde O.K Konaklama

·        2 gece 5* Otellerde Her şey Dahil konaklama

·        Fethiye restaurantta Akşam yemeği

·        Kaş’ta restaurantta Akşam yemeği

·        Rehberlik Hizmeti

·        Araç İçin İkramlar

·        Türsab Seyahat Sigortası

·        Müze ve Ören Yerlerine Giriş Ücreti

·        Son gün akşam yemeği

·        Kişisel Harcamalar

.        Öğle yemeklerinde alınacak içecekler

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT : 1999 TL