Ödemiş: 0 (232) 546 1 546 Tire: 0 (232) 512 34 34 İzmir: 0 (232) 402 50 50

KARADENİZİN İNCİLERİ  AYDER & UZUNGÖL TURU

(26-28 Mart 2021)

1549 TL
  • Yurtiçi Turlar

 KARLAR İÇİNDE MUHTEŞEM

KARADENİZİN İNCİLERİ  AYDER & UZUNGÖL TURU

CUMA GİDİŞ – PAZAR DÖNÜŞ

26-28  MART 2021 

GÜZEL BİR HAFTA SONU TATİLİ

 

26 MART  2021 Cuma : Sabah   Boyacıoğlu Turizm aracında  buluşarak yola çıkıyoruz, 07:30 da  Pegasus hava yollarına ait aktarmasız direk  uçuşu ile Trabzon  havalimanına doğru uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanına varışımızın ardından havalimanında bizi bekleyen aracımıza binerek İnanılmaz bir manzarada bizi bekleyen Uzungöl’e doğru yola çıkıyoruz Yolumuzun üzerinde alacağımız sabah kahvaltısının ardından öncelikle  Dünyaca ünlü bıçakların satıldığı Sürmene’ye uğrayıp bıçak alışverişlerimizi yaptıktan sonra  Yolumuzun üzerinde bulunan çay fabrikasında çay alış verişlerimizi tamamlayıp  Karadeniz’in İncilerinden olan Uzun Göle varıyoruz Aracımızdan inip göl kenarında yapacağımız müthiş yürüyüş parkurunun ardından öğle yemeğinde yöresel  lezzetleri tatmak için restoranımıza gidiyoruz. Yemek sonrası aracımıza Uzungöl’ün en son açılan otellerinden olan 4* İnanlar Otel’imize yerleşiyoruz  (https://www.inanlarhotel.com) Odalarımıza yerleştikten sonra akşam yemeğine kadar serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Cam teresa çıkarak unutulmaz fotoğraflar çekilebilirler.

27 MART 2021 Cumartesi :  Sabah alacağımız geç kahvaltının ardından aracımıza binerek çok keyifli yolculukla  Karadeniz’in başka bir İncisi olan Ayder’e Muhteşem Yaylamıza varıyoruz öncelikle Gelin Tülü Şelalesine  gidip fotoğraflarımızı çekiliyoruz. Fotoğraf molasının ardından bölgenin en güzel oteli olan Haşimoğlu Otel’e https://hasimogluotel.com/en/index.php gidip odalarımıza yerleştikten sonra kısa bir molanın ardından resepsiyonda buluşarak yapacağımız karlarla kaplı yolda yürürken çok keyif alıp bol bol fotoğraflar çekildikten sonra öğle yemeğimizi  bir tarafımızda Fırtına deresi diğer tarafta Ayder’in kar manzarası eşliğinde mangal partimizde açık büfe soğuk mezeler eşliğinde alıyoruz .Yemek sonra serbest zaman akşam yemeğimiz ve konaklamamız Haşimoğlu otelimizde.

28 MART 2021 Pazar : Otelimizde alacağımız açık büfe geç kahvaltının ardından aracımıza binip  Rize bezi alışverişi için vereceğimiz molalın ardından Trabzon şehir merkezine doğru yola çıkıyoruz öncelikle öğle yemeklerimizi alıp  ardından alışveriş için bölgenin en meşhur yöresel ürünlerini satan mağazaya gidip alış verişlerimizi yaptıktan sonra aracımıza binerek 1:15 dk yolcuğumuzun ardından Giresun Tire boluda fındık alışverişi için fabrika satış mağazasına gidiyoruz. Vereceğimiz serbest zaman ardından Ordu Giresun havalimanına gidiyoruz. Pegasus havayollarına 20:00 ait aktarmasız direk  İzmir’e doğru uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz ,İzmir’e varışımızın ardından bizi bekleyen aracımıza binerek  aldığımız noktalara geri bırakıyoruz.

************ Başka bir Boyacıoğlu Turizm Turunda Buluşmak üzere vedalaşıyoruz***********

*****HAREKET SAATLERİMİZ VE BULUŞMA NOKTALARIMIZ İÇİN TURDAN BİR GÜN ÖNCE SİZLERLE İLETİŞİME GEÇİLECEKTİR*****

*****TURLARIMIZDA Kİ ŞUBE YOĞUNLUĞUNA GÖRE ARAÇLARIMIZIN KALKIŞ SAATLERİ DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR*****

·          Havalimanı Transferi

·         İzmir – Trabzon Uçak Bileti

.         Ordu Giresun-İzmir uçak bileti

·         Gezi boyunca özel Otobüs

·         Sabah Kahvaltısı

.         Uzungöl’de Otelde YP. konaklama

·         Ayder Haşimoğlu Otelde 1 Gece YP konaklama

·         Uzungöl ve Trabzonda Öğle Yemeği

·         Ayder’de mangal partili öğle yemeği

·         Rehberlik Hizmeti

.         Zorunlu Türsab Seyahat Sigortası

·         Yemekler de alınacak içecekler

·         Oteldeki ekstra harcamalar

.         Dönüş günü akşam yemeği

İKİ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI FİYAT 1.549  TL